Kontakt

E-shop provozovaný na webu skolatejpovani.cz provozuje a kurzy zde nabízené pořádá společnost Fixtape s.r.o., není-li u konkrétního kurzu uvedena jiná informace.

FIXTAPE s.r.o.
info@skolatejpovani.cz
Novosady 879/109
Velké Meziříčí
594 01
IČO: 04054962
DIČ: CZ04054962
 
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, sp. zn. C 87909

 

KONTAKTY

Jméno Mobil S čím pomůže E-mail
Tomáš Nedoma +420 603 261 064 odborné dotazy nedoma@skolatejpovani.cz
Vojtěch Homola +420 725 883 554 organizace kurzů homola@skolatejpovani.cz
Martin Kubiš +420 736 715 864 fakturace kubis@skolatejpovani.cz
 
 
O NÁS

Kdo jsme?

Jsme parta mladých (alespoň bychom si to rádi mysleli) kluků (tím jsme si jisti). Byť různého řemesla (profesionální sporťáci, technici, kreativci či kancelářské krysy) spojuje nás společný zájem o sport a aktivní a zdravý životní styl. Z vlastní zkušenosti víme, že latinské přísloví mens sana in corpore sano (tedy ve zdravém těle zdravý duch) je staletími prověřenou pravdou a v současné hektické době je třeba si jej připomínat více než kdy dříve. Sport by proto podle nás měl být především o radosti, pohodě a dobrém pocitu z pohybu a odvedeného výkonu (ne a překonávání bolesti a utrpení). Rozhodli jsme se proto založit společnost Fixtape a následně projekt školatejpování.cz, zaměřují se na tejpy a jejich správné použití, neboť právě tejpy mohou napomoci Vašemu tělu (a tedy potažmo i Vašemu duchu) držet se ve formě.

Co děláme?

Taping je moderní fyzioterapeutická / rehabilitační technika (původem z Japonska), při níž se na lidskou kůži aplikují elastické (často barevné) pásky. Jsou-li na tělo správně aplikovány, působí tejpy pozitivně na pohybový a oběhový aparát člověka. Tím mohou podpůrně působit při sportovních či jiných zátěžových aktivitách a mohou dokonce zlepšovat výkonnost. Zároveň však napomáhají regeneraci těla a jejich použití je tak vhodné i po fyzické zátěži či při zraněních, otocích, zablokovaných zádech či krku apod.

Velkou předností tejpů je skutečnost, že jejich pozitivní účinky na lidské tělo jsou zcela přirozené. Jinými slovy tejp urychlí procesy, ke kterým by v těle dříve nebo později stejně došlo – zpravidla by to však bylo později, přičemž v mezidobí člověk zbytečně trpí bolestí a je nucen omezovat svoji fyzickou aktivitu, což se může v důsledku projevit i na jeho psychice.

V rámci projektu školatejpování.cz přinášíme na český trh kvalitní tejpy, které dovážíme z kontinentu, kde tejpování vzniklo, tedy z Asie. Zároveň ve spolupráci s jedním z nejzkušenějších lektorů v rámci střední Evropy pořádáme kurzy tejpování, a to jak pro profesionály (fyzioterapeuty, studenty zdravotních oborů, sportovní kluby apod.) tak pro širokou veřejnost. Spolupracujeme též s pořadateli různých sportovních akcích a závodů, kde náš tým fyzioterapeutů nabízí sportovcům před i po výkonu naše služby.